Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

Poznański Rower Miejski uruchamia dwie stacje na Junikowie

Poznański Rower Miejski cieszy się sporą popularnością. Sieć wypożyczalni co roku się rozrasta. Ubiegłoroczny sezon był rekordowy - rowery wypożyczano ponad milion razy, a liczba użytkowników PRM zbliżyła się do 100 tysięcy. W tym roku poznańska sieć wypożyczalni rozrośnie się o 22 nowe stacje i 220 rowerów. Dwie z nic powstaną na Junikowie, w tym jedna przy pętli tramwajowej. Łącznie do dyspozycji użytkowników będzie już 111 stacji i prawie 1200 rowerów.

Komentarze

szanowni

2018-02-08

szanowni sąsiedzi,
chciałbym zwrócić waszą uwagę na jedną kwestię. Plewiska to wieś, a nie dzielnica Poznania, dlatego mówimy i piszemy:

"w Plewiskach" a nie "na Plewiskach".

Gdyby Plewiska były dzielnicą Poznania, wtedy "na" byłoby ok.

Nie mówię tego by kogoś urazić, ale chciałbym tym postem zwrócić waszą uwagę. Jako mieszkańcy Plewisk, powinniśmy o tym wiedzieć.

Pozdrawiam serdecznie
mieszkaniec

2018-02-07

to fakt przy pkp tez by była nawet chyba lepsza dla nas niż ta na pęlli junikowo, a co do plewisk to myślę że jakby postawili przy biedronce na grunwaldzkiej było by optymalnie
A

2018-02-07

sporym powodzeniem to by się cieszyła stacja na zielarskim. Można by z niej łatwo i szybko podjechać na pętle
D

2018-02-07

taka stacja powinna powstać również przy peronie PKP. Skoro nie da rady "dociągnąć" tam autobusu MPK(ZTM), to gwarantuję, że cieszyłaby się sporym powodzeniem.
mieszkaniec

2018-02-07

jak widzę ile rowerów staje na pętli to serce rośnie (nawet teraz) ale dla nas mieszkańców Plewisk szkoda że taka stacja nie powstała u nas. To by zdecydowanie poprawiło nasze połączenie z Poznaniem.
Wiem wiem, że rower miejski jest Poznański ale ...
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.